czwartek, 23 listopada 2017 roku
jesteś tutaj: Strona główna / Aktualności / Wydarzenia W.M. / Umowy o podwójnym dyplomowaniu

Umowy o podwójnym dyplomowaniu

W 2011 roku Politechnika Białostocka podpisała umowy o podwójnym dyplomowaniu z :

- University of Beira Interior w Portugalii (dotyczy studentów Wydziału Architektury, W. Budownictwa i IŚ)
- Universite de Valenciennes et du Hainaut-Cambresis, Francja (dotyczy studentów kierunku : Zarządzanie)
-High Politechnical School of Belmez, przy Uniwersytecie w Cordobie (dotyczy studentów kierunku :Budownictwo)

Dzięki tym umowom studenci będą mogli zdobyć 2 tytuły zawodowe : jeden w Polsce, nadany przez PB oraz drugi za granicą. Każdy student wyjeżdżający na wymianę w ramach tych umów będzie również uprawniony do otrzymania stypendium z Programu Erasmus.

info dodane: 2011-10-12 przez K. Murawska-Sitko

Biuro ds. Współpracy Międzynarodowej

ul. Wiejska 45 A, pok. 1C i 1/1C
15-351 Białystok;